Медичний центр Діагностикум пропонує озонотерапію – сучасний метод немедикаментної терапії. В даний час медицина має можливість при застосуванні озону в якості лікарського засобу значно підвищити ефективність лікарської терапії, в ряді випадків замінюючи або зменшуючи лікарське навантаження на пацієнта.

Озоно-киснева суміш наділена бактерицидними, протигрибковими, антивірусними та антипаразитарними властивостями, активізує антимікробний захист, метаболічні та імунні процеси в організмі. При цьому, на відміну від багатьох антисептиків, озон не має руйнівної та подразнюючої дії на тканини.

Під дією озону відбувається активація енергетичного обміну, нормалізація тонусу судин, згортання крові, досягається антигіпоксичний, детоксикаційний та імуномодулюючий ефект, виникає загальнооздоровча та омолоджуюча дія.

d8db03280fb9e49b92ea72e1c06bc6d6

Медичний центр Діагностикум пропонує озонотерапію – сучасний метод немедикаментної терапії. В даний час медицина має можливість при застосуванні озону в якості лікарського засобу значно підвищити ефективність лікарської терапії, в ряді випадків замінюючи або зменшуючи лікарське навантаження на пацієнта. 

60801_0241359ozonoterapia

Медичний центр Діагностикум у Хмельницькому пропонує гірудотерапію – метод лікування п’явками. Для лікування із 400 видів п’явок, використовується тільки п’явка медична та два її підвиди.